Aktualności
50-ta rocznica ślubu

W minioną niedzielę, 25 października, Państwo Margot i Alojzy Smolin obchodzili złoty jubileusz małżeństwa! Szanownym jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Kliknij na zdjęcia, aby je powiększyć

 
Archiwalne rozmowy o naszej parafii

Na stronie internetowej Radia Plus można odsłuchać nagrań audycji "Puls regionu", w których przedstawiana była nasza parafia! Poza tym zamieszczono  tam zdjęcia kościoła w Domecku. Zachęcamy do posłuchania!

Aby przejść na stronę Radia Plus wystarczy kliknać TUTAJ

 
Kolejna bajka na naszej stronie!
Na naszej stronie pojawiła się nowa, afrykańska bajka o dwóch przyjaciołach, których poróżniła zazdrość. Zapraszamy do przeczytania opowiadania pt.: "Pies i Jeżozwierz"
 
Radio Plus o parafii w Domecku!
Już od poniedziałku, w adycji "Puls regionu", emitowanej przez Radio Plus Opole, będzie można posłuchać ciekawych reportaży na temat naszej parafii! Codziennie, do piątku włącznie, o godz. 11:38 i 17:15 przedstawiane będą wywiady dziennikarzy Radia Plus z ks. Proboszczem, służbą liturgiczną i parafianami, a w piątek 23 października o godz. 20:00 emitowane będzie podsumowanie reportażu.  Audycji można będzie posłuchać na antenie Radia Plus Opole 107,9 FM oraz na stronie internetowej rozgłośni. Zachęcamy do słuchania i przeglądania strony Radia Plus!!!

 

 

 
Opowieść o pewnym strażniku
"Oczekiwanie" - taki tytuł nosi nowa bajka z dalekiej Azji, która ukazała się na naszej stronie. Po jej przeczytaniu uświadomimy sobie, że Pan Bóg ciągle do nas przychodzi i trwa przy nas. Zapraszamy do lektury! Wystarczy kliknąć tutaj.
 
Spotkanie po latach

W sobotę, 1 sierpnia, odprawiona została msza św.  w intencji uczestników spotkania klasowego, którzy 30 lat temu ukończyli Szkołę Podstawową w Domecku.

 
Piknik u Farorza

W piękną, słoneczną niedzielę 5 lipca, w ogrodach przy plebanii, bawiliśmy się na corocznym festynie. W tym roku piknik zorganizowali Parafianie z Nowej Kuźni, za co serdecznie dziękujęmy.  Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, która może chociaż w pewnym stopniu odda panującą tam, wspaniałą atmosferę.

Aby przejść na stronę Pana Rudolfa Zmarzłego z Folwarku, który zamieścił na niej również wiele zdjęć z oryginalnymi komentarzami, wystarczy kliknąć tutaj.

 
Złoty Jubileusz

W niedzielę, 28 czerwca, Państwo Eryka i Ryszard Piechaczek  obchodzili  50 rocznicę ślubu. Msza święta o godz. 10:00 odprawiona została w intencji Szanownych Jubilatów.

Tej samej niedzieli Gościem naszej Parafii był ks. Janusz Górski, misjonasz w Togo, który w bardzo ciekawy sposób opowiedział o swojej pracy w Afryce, o swojej parafii i życiu jej mieszkańców.

 
Odpust Parafialny

W tym roku Odpust w naszej Parafii  przypadł na dzień 21 czerwca. Sumę Odpustową odprawiał ks. Senior Wilhelm Skorupa. Razem z ks. Seniorem mszę św. sprawował ks. Adam Kuchta SVD - misjonarz z Paragwaju będący na dłuższym urlopie w Polsce  oraz  ks. Tomasz Wrona - tegoroczny neoprezbiter pochodzący z Racławic Śląskich. Podczas głoszenia kazania ks. Kuchta zauważył, że nasza Parafia przeżywała w tym dniu dwie uroczystości:  odpustową oraz
uroczystość Prymicji. Po każdej mszy św. ks. Tomasz udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć "Odpust 2009" upamiętniającej to wydarzenie.

 

 
Kolejna bajka na naszej stronie!
Zachęcamy do przeczytania nowej bajki pt.: "Niegościnny dom", opowiadającej o pewnym człowieku, którego odwiedzał sam Bóg...
 
«PoczątekPoprzednia11121314151617181920NastępnaOstatnie»

Strona 17 z 20
© 2008 - 2013 Parafia Niepokalanego Serca NMP w Domecku
powered by CodeStudio