Aktualności
Na naszej stronie pojawiła się kolejna bajka!
Zachęcamy do przeczytania nowej bajki, która ukazała się na naszej stronie! Nosi ona tytuł: "Dlaczego baobaby przypominają korzenie?"
 
Złoty jubileusz Państwa Rygol

Państwo Edyta i Ernest Rygol obchodzili 50-tą rocznicę ślubu w dniu 5 września tego roku. Publikujemy fotografie z tej uroczystości z pewnym opóźnieniem, za co serdecznie przepraszamy.

 
W studio Radia Plus

Cykl reportarzy  "Puls regionu" dotyczący naszej parafii, podsumowany został w piątek, 23 pażdziernika w godzinnej audycji "na żywo" w studio Radia Plus. Ksiądz Proboszcz Marcin Tomczyk oraz Parafianie z parafii Domecko opowiadali o działalności, wydarzeniach i innych sprawach dotyczących naszej wspólnoty.  Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wysłuchać tych wypowiedzi na antenie Radia Plus!

 
50-ta rocznica ślubu

W minioną niedzielę, 25 października, Państwo Margot i Alojzy Smolin obchodzili złoty jubileusz małżeństwa! Szanownym jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Kliknij na zdjęcia, aby je powiększyć

 
Archiwalne rozmowy o naszej parafii

Na stronie internetowej Radia Plus można odsłuchać nagrań audycji "Puls regionu", w których przedstawiana była nasza parafia! Poza tym zamieszczono  tam zdjęcia kościoła w Domecku. Zachęcamy do posłuchania!

Aby przejść na stronę Radia Plus wystarczy kliknać TUTAJ

 
Kolejna bajka na naszej stronie!
Na naszej stronie pojawiła się nowa, afrykańska bajka o dwóch przyjaciołach, których poróżniła zazdrość. Zapraszamy do przeczytania opowiadania pt.: "Pies i Jeżozwierz"
 
Radio Plus o parafii w Domecku!
Już od poniedziałku, w adycji "Puls regionu", emitowanej przez Radio Plus Opole, będzie można posłuchać ciekawych reportaży na temat naszej parafii! Codziennie, do piątku włącznie, o godz. 11:38 i 17:15 przedstawiane będą wywiady dziennikarzy Radia Plus z ks. Proboszczem, służbą liturgiczną i parafianami, a w piątek 23 października o godz. 20:00 emitowane będzie podsumowanie reportażu.  Audycji można będzie posłuchać na antenie Radia Plus Opole 107,9 FM oraz na stronie internetowej rozgłośni. Zachęcamy do słuchania i przeglądania strony Radia Plus!!!

 

 

 
Opowieść o pewnym strażniku
"Oczekiwanie" - taki tytuł nosi nowa bajka z dalekiej Azji, która ukazała się na naszej stronie. Po jej przeczytaniu uświadomimy sobie, że Pan Bóg ciągle do nas przychodzi i trwa przy nas. Zapraszamy do lektury! Wystarczy kliknąć tutaj.
 
Spotkanie po latach

W sobotę, 1 sierpnia, odprawiona została msza św.  w intencji uczestników spotkania klasowego, którzy 30 lat temu ukończyli Szkołę Podstawową w Domecku.

 
Piknik u Farorza

W piękną, słoneczną niedzielę 5 lipca, w ogrodach przy plebanii, bawiliśmy się na corocznym festynie. W tym roku piknik zorganizowali Parafianie z Nowej Kuźni, za co serdecznie dziękujęmy.  Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, która może chociaż w pewnym stopniu odda panującą tam, wspaniałą atmosferę.

Aby przejść na stronę Pana Rudolfa Zmarzłego z Folwarku, który zamieścił na niej również wiele zdjęć z oryginalnymi komentarzami, wystarczy kliknąć tutaj.

 
«PoczątekPoprzednia11121314151617181920NastępnaOstatnie»

Strona 17 z 20
© 2008 - 2015 Parafia Niepokalanego Serca NMP w Domecku
powered by CodeStudio